Fåtölj

810428

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, svart skinnklädsel, snurrfot samt tiltfunktion, sitthöjd ca 41, höjd 100 cm

Ingår i temaauktionen "Första Bostaden"

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer, Tema

Fåtölj

Budhistorik (4 bud)

6243537
700
6242844
6235264
6225741

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.