Lars Jonsson litografi

810884

LARS JONSSON (född 1952) Rovfågel, signerad samt numrerad 32/80, litografi, ca 23x27 cm

Fack 28

Lars Jonsson litografi

Budhistorik (17 bud)
6243536
1 400
6243249
1 300
6240662
6227639
6240661

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.