Hyllsystem

811148

HYLLSYSTEM, 1950/60-tal, 2 sektioner med skåpdel samt hyllplan, fanér i Riopalisander, varje sektion höjd ca 210 samt 138x44 cm

CITES intyg medföljer

Ställvis fanérskador och slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Hyllsystem

Budhistorik (24 bud)
6240513
5 200
6240506
5 000
6240511
5 000
6240506
4 800
6240504
4 600

Slutpris SEK:
5 200
530 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.