Claesson Koivisto Rune Dropp Skandiform

811184

CLAESSON KOIVISTO RUNE, "Dropp F-201", fåtöljer ett par, för Skandiform, plyschtyg, stoppad sits, förkromade ben av stål, sitshöjd 44, rygghöjd ca 110 cm

Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"
Skador: Bruksslitage, fläckar, märken

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 13

Budhistorik (1 bud)

6225486
2020-09-12 09:25:24

2020-09-16 kl 10:04
Slutpris SEK:
153 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.