Fåtöölj i bambu

811330

FÅTÖLJ, bambu och rotting, 1900-talets slut, textilklädsel, snurrbar rygghöjd ca 100, sitthöjd ca 50 cm

Bruksslitage, fläckar på textil

Möbler, Stolar

Rum 12

Fåtöölj i bambu

Budhistorik (3 bud)

6240470
6239643
6237389

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.