KORGSTOLAR

811457

KORGSTOLAR, 1 par, 1900-talets slut, rotting och bambu, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 12

KORGSTOLAR

Budhistorik (15 bud)
6242260
6242850
1 900
6242260
1 800
6242849
1 700
6242260
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.