Pauli Partanen oljemålning

811468

PAULI PARTANEN (född 1949) "Roma", signerad, a tergo daterad 2018, olja på duk, 61x46 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Pauli Partanen oljemålning

Budhistorik

Bud EUR

2020-09-17 kl 10:30
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
250