Hannu Väisänen litografi

811473

HANNU VÄISÄNEN (född 1951) varje kväll när lampan slocknar, signerad samt daterad -82, litografi, 4/100, 52x72 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Hannu Väisänen litografi

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
6241377
2020-09-16 16:10:18
30

2020-09-17 kl 10:28
Slutpris EUR:
30
291 SEK, 36 USD
Utropspris EUR:
250