Urna Empire

811494

URNA, porslin, 1800-talets första hälft, empire, mediciformad, med hänklar, polykrom dekor, detaljer i guld, höjd ca 26 cm

Lagning

Keramik/Porslin

Rum 7, Hylla 6

Urna Empire

Budhistorik (1 bud)

6228158
2020-09-12 23:47:55

2020-09-16 kl 10:06
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.