Skinnsoffa

811540

SOFFA, tresitsig, 1900-talets mitt, Danmark, klädsel i cognacsfärgat skinn, lösa rygg- och sittplymåer, längd ca 210, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Skinnsoffa

Budhistorik (38 bud)
6243765
10 500
6242214
10 000
6243764
9 800
6242214
9 600
6243763
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 084 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.