Batymeter C Clausens Construction

811614

BATYMETER, djupmätare i 'Captain C. Clausens Construction', tillverkad av 'Cornelius Knudsen, Denmark', 1800-talets sista del, H ca 54 cm

Bruksslitage, SAV ansvarar ej för funktion

Nautica/Technica

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
6243629
850
6239673
650
6239671
600
6233587
550
6232083

Slutpris SEK:
850
88 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.