Fällbord 1800-tal

812397

FÄLLBORD, 1800-tal, pelarben med tredelad fot, skivan fanerad i rot, höjd ca 73, diameter 88 cm

Underrede med lagningar

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (37 bud)
6240416
4 200
6240402
6240399
3 800
6240395
3 600
6240376
3 400

Slutpris SEK:
4 200
428 EUR, 517 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.