Arne Norell "Frank"

812671

ARNE NORELL, ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, "Frank", Arne Norell. Norell Möbler, 1900-talets andra hälft, grön skinnklädsel, etikettmärkt, sitthöjd ca 50 cm, rygghöjd 115 cm

Klädsel med slitage, fot med stötmärken/fanérskada

Möbler, Fåtöljer, Design, Diverse

Rum 12

Arne Norell

Budhistorik (15 bud)
6243546
4 400
6243490
4 200
6243169
6243403
6243169
3 800

Slutpris SEK:
4 400
454 EUR, 542 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.