Sektretär 1900-tal

812767

SEKRETÄR, 1900-talets första hälft, Louix XV-stil, fanérat i olika träslag med intarsia, inredning med lådor samt skrivfack, beslag i mässing, höjd 97, 75x46 cm

Fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Fanérskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Sektretär 1900-tal

Budhistorik (15 bud)
6240544
2 600
6240540
2 400
6240539
6240530
6240528
1 900

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.