Bokhylla

812806

BOKHYLLA, jugend, furu, 1900-talets första hälft, grönbetsad, mossgrön, höjd ca 119 samt 41,5x42 cm

Smärre slitage, smärre spricka i skiva

Möbler, Hyllor

Rum 3

Bokhylla

Budhistorik (8 bud)
6239570
6238921
1 900
6238921
6236343
6235572
550

Slutpris SEK:
204 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.