Byrå med spegel

812841

BYRÅ med SPEGEL, 1970-tal, vitlackerat med mässingsdetaljer, byråns höjd 45, 102x45, spegens mått 85x65 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Speglar

Rum 20

Byrå med spegel

Budhistorik (3 bud)

6239624
6239618
6229523

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.