Skrin

812920

SKRIN, 1900-talets första hälft, skuren dekor, beslag i smide, höjd 22, 46x31 cm

Slitage och skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 7, Hylla 10

Skrin

Budhistorik (34 bud)
6240354
4 200
6240358
4 200
6240354
6240356
3 800
6240354
3 600

Slutpris SEK:
4 200
428 EUR, 517 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.