Orientmatta

812966

ORIENTMATTA, bochara, semiantik, mäter ca 341x231

Slitage, skador, hål

Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta

Budhistorik (11 bud)
6240560
750
6239852
700
6238682
650
6238248
600
6236484
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.