Saltkar Ryssland 1800-tal

813084

SALTKAR, silver, 1800-tal, Ryssland, S:t Petersburg, invändigt förgylld, höjd 4, 7,5x6 cm

Något sned

Silver

Monter 19

Saltkar Ryssland 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

6240168
6233531

Slutpris SEK:
36 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.