Ljuskrona

813127

LJUSKRONA, 1900-tal, empirestil, 3 ljusarmar, förgylld metallstomme, behängd med olikformade prismor, höjd 32, diameter 32 cm

Belysning, Ljuskronor

Rum 17

Ljuskrona

Budhistorik (13 bud)
6243702
900
6243688
850
6243701
6243688
750
6243700
700

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.