Byrå Louis XV-stil

813390

BYRÅ med stenskiva, Frankrike, Louis XV-stil, 1800-talets slut, fanerad i mahogny, dekor i rutmönstrad intarsia, beslag och gallerkant i mässing, höjd ca 79, 61x41 cm

Nyckel finns, stenskiva med spricka, mindre ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Byrå Louis XV-stil

Budhistorik (20 bud)
6243672
3 600
6243671
3 400
6243664
3 200
6243662
6243657
2 800

Slutpris SEK:
3 600
372 EUR, 444 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.