Bordslampa 1970-tal

813464

BORDSLAMPA, 1970-tal, sannolikt Italien, vitglaserad keramik i form av fisk, stomme i gulmetall, höjd inkl skärm ca 76 cm

Smärre ytskador, ngt löst kantband

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa 1970-tal

Budhistorik (7 bud)
6242416
700
6242242
650
6242241
500
6241917
450
6241416

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.