Edvard Westman oljemålning

813488

EDVARD WESTMAN (1865-1917): "Jungfruskär", signerad och daterad Edv Westman 1911, olja på duk, 117x83 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Edvard Westman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6243587
3 800
6241209
3 600
6225992
3 400

Slutpris SEK:
3 800
392 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.