Georges braque litografi

813518

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Ciel Gris I", monogramsignerad i plåten, ur DLM 115, 1959, färglitografi, bildmått ca 23x7 cm

Litt: Maeght nr 1032

Fack 32

Georges braque litografi

Budhistorik (6 bud)
6233009
500
6243715
500
6233009
450
6243714
6233009

Slutpris SEK:
500
52 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.