Astrid Sylwan etsning

814378

ASTRID SYLWAN (född 1970): 'VII'', färgetsning, signerad, E.A, oramat blad, bladstorlek ca 71,5x60 cm

Konst, Grafik, Nutida

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Astrid Sylwan etsning

Budhistorik (14 bud)
6271736
3 800
6270979
3 600
6270979
6270968
2 800
6259375
2 600

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.