Lisa Rinnevuo färglitografi

814853

LISA RINNEVUO (född 1972): "Unicorn", signerad Lisa Rinnevou, numrerad 18/190, färglitografi, ca 37,5x40,5cm

Oramat blad

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Lisa Rinnevuo färglitografi

Budhistorik (22 bud)
6274918
6274464
6273731
1 900
6273731
1 800
6273164
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.