Iron

814882

IRON (b. 1973 ): "Drömmar", litografi, signerad, bladmått ca 62x44 cm

Oramat blad

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Iron

Budhistorik (22 bud)
6274393
2 400
6273193
6271480
6273192
1 900
6271480
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.