Anders Udd

814894

ANDERS UDD (född 1958): Funkis, signerad och numrerad Anders Udd, 38/50, gicléeprint, bladmått 54x74 cm, exkl vit ram.

Oramat blad

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Anders Udd

Budhistorik (17 bud)
6273554
1 300
6272052
6261828
6260457
6260457
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.