Dubbelsåg OK

815029

DUBBELSÅG, OK, med kedja och krokar, 1800-tal

Rost, bruksslitage

Diverse, Allmoge

Rum 7, Hylla 5

Dubbelsåg OK

Budhistorik (2 bud)

6262704
6249609

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.