Iron

815096

IRON (född 1973): "Miss Fortune", signerad samt numrerad "Iron" provtryck, 91/10, bildmått ca 41x40.

oramat blad

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 1

Iron

Budhistorik (14 bud)
6274904
6274639
6274252
6274252
6273171
750

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.