Richard Ryan

815252

RICHARD RYAN (född 1974): (3) motiv ur "The Manhattan Octaves", signerade och numrerade AP 1/25, 151/250, AP 2/25, 216/250, silkscreen, bladstorlek ca 34x48 cm, oramade blad

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Richard Ryan

Budhistorik (4 bud)

6275031
450
6274692
6273180
6265048

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.