Petter Thoen

815802

PETTER THOEN (född 1943): Utan titel samt Wow, signerade Thoen, 272/350, samt 224/350, färglitografi, bladmått, ca 32x46 cm, 46x32 cm, oramat blad.

Konst, Grafik, Nutida

Rum 9, Vagga 2

Petter Thoen

Budhistorik (12 bud)
6271934
1 300
6271626
6268877
6271618
6268877
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.