Michael Byron Mindfields

816974

MICHAEL BYRON (USA, född 1954), "MINDFIELDS 17", signerad och daterad på baksidan Amsterdam 90, mixed media/works on paper, ca 24x17 cm

PROVENIENS:
Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Modernt måleri, Nutida

Michael Byron Mindfields

Budhistorik (1 bud)

6266261
2020-09-24 10:25:39

2020-09-26 kl 19:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.