Michael Byron

816985

MICHAEL BYRON (USA, född 1954), "MINDFIELDS 56", signerad och daterad på baksidan Amsterdam 90, mixed media/works on paper, ca 23,5x18 cm

PROVENIENS:
Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Modernt måleri, Nutida

Michael Byron

Budhistorik (8 bud)
6280538
6280537
6280535
600
6280534
500
6276747
450

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.