Hink laggad

817182

HINK, laggad, handtag av järnsmide, 1800-tal, höjd 32 cm

Bruksslitage, skador, handtag rostanlupet

Diverse, Hem, Allmoge

Rum 7

Hink laggad

Budhistorik (12 bud)
6278731
1 600
6269566
6269566
1 300
6278722
6269566
650

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.