Carl Johan de Geer blandteknik

817285

CARL JOHAN DE GEER (född 1938): "Res aldrig på enkel biljett", blandteknik på tygduk, signerad och daterad 2005, ca 90x136 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (7 bud)
6265255
5 200
6266920
5 200
6265255
4 800
6266917
4 600
6265255

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.