Jens Ulrich Petersen oljemålning

813007

JENS ULRICH PETERSEN, 'Snoremænd', olja på duk, signerad på baksidan, ca 80x60 cm

Fack 50

Budhistorik (27 bud)
6366912
5 600
6366910
5 400
6366905
5 200
6366903
5 000
6366902
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.