Åsa Wängelin

820920

ÅSA WÄNGELIN (född 1957): Komposition med kvinnofigur, akvarell, signerad Åsa Wängelin -07, ca 24x24 cm

Ej examinerad ur ram

Drottninggatan 36, Malmö

Åsa Wängelin

Budhistorik (12 bud)
6352587
6349795
750
6352582
700
6349795
650
6352581
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.