Ostknivar

824772

OSTKNIVAR, 2 st., silver, sekelskifte 18/1900-tal, Paris, minervastämplar blad i rostfritt stål, medföljer originaletui, längd ca 20 cm

Silver

Monter 10

Ostknivar

Budhistorik (8 bud)
6361719
6360969
700
6357461
550
6355942
500
6355750
450

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.