Ring 18 k guld diamanter

824814

RING, 18 k guld, dekor med 3 briljanter totalt ca 0,12 ct, 3 fasettslipade röda stenar, stämplar saknas, 1960/70-tal, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 9,1 g

Röda stenar med skador

Guld/Smycken

Ring 18 k guld diamanter

Budhistorik (3 bud)

6352780
2 800
6348452
6347869

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.