Gunnar Nordström blandteknik

824982

GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): "Björnbärsklippan Bohuslän,olja på pannå, signerad G Nordström, daterad a terg -71 ca 27x34 cm

Fack 29

Gunnar Nordström blandteknik

Budhistorik (6 bud)
6361497
6361444
700
6361426
450
6361422
6360153

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.