Förvaringsurna

825212

FÖRVARINGSURNA, Kina, 1800/1900-tal, Tzu Chou glasyr, höjd ca 42 cm

Mindre slitage

Keramik/Porslin

Hylla 2

Förvaringsurna

Budhistorik (9 bud)
6348734
700
6348733
650
6348732
600
6348731
550
6345084
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.