Stellan Mörner litografi

825221

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, färglitografi, signerad Mörner, numrerad 234/260, bildmått ca 51x35 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 11

Stellan Mörner litografi

Budhistorik (4 bud)

6358083
450
6358082
6355728
6346808

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.