Taklampa

825547

TAKLAMPA, 1960/70-tal, 1 ljuspunkt, lackerad plåt, skärmens höjd ca 32 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa

Budhistorik

2020-10-19 kl 10:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.