Stig Lindberg bordslampa

825786

STIG LINDBERG, bordslampa, stengods, Gustavsberg, ca 1970-tal, glaserad, dekor av noppor i relief, signerad undertill Stig L samt med studiohanden, höjd till sockel ca 26, 18x18 cm

Funktionen garanteras ej

Keramik/Porslin

Hylla 5

Stig Lindberg bordslampa

Budhistorik (9 bud)
6366248
6363969
2 800
6365499
2 600
6363969
2 400
6357737

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.