Dag Björn Hellsing oljemålning

826472

DAG BJÖRN HELLSING (född 1923): Kustmotiv med segelbåtar, signerad Hellsing, olja på pannå, ca 90x30 cm 35x65 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik

2020-10-19 kl 10:14
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.