Kopparkittl 1800-tal

826713

KOPPARKITTEL, 1800-tal, större modell, med pip, ringhänkel, slaglödd, höjd ca 50 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Diverse, Metall

Linnégatan 21, Norrköping

Kopparkittl 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
6366720
700
6366637
650
6366719
650
6366637
600
6365463
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.