Börje Hedlund oljemålning

827250

BÖRJE HEDLUND (Född 1909); stilleben, olja på duk, signerad och daterad 1926, 37 x 41 cm.

Geijersgatan 14, Göteborg

Börje Hedlund oljemålning

Budhistorik (10 bud)
6361910
850
6341057
6361906
6341057
750
6361863
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.