Karmstolar 1 par gustaviansk stil

827344

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, vitmålade, förgylld skuren dekor, medaljongrygg med ros och krans i krön, fast stoppad sits, sitthöjd ca 42 cm

Slitage och smärre skador i stomme, klädsel med bristningar och fläckar

Möbler, Stolar

Rum 19

Budhistorik (7 bud)
6354224
550
6361669
550
6354224
500
6358199
450
6354224

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.