Lars Erik Lindell oljemålning

827504

LARS ERIK LINDELL (1933-2006): Fjärilar, signerad Lars Erik Lindell, olja på pannå, ca 83x122 cm

Lös i ram

Rum 9

Lars Erik Lindell oljemålning

Budhistorik (20 bud)
6366721
3 600
6366718
3 400
6366645
3 200
6365965
6366642

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.